Ta oferta pracy jest nieaktualna od 454 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. Sprzedaży B2B

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Międzynarodowe Wydawnictwo, wydawca wiodących tytułów „Wiadomości Handlowe” i "Wiadomości Kosmetyczne", serwisów internetowych, oraz organizator konferencji B2B,  w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do działu sprzedaży mediów drukowanych osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Zakres obowiązków:

    • realizacja założonych planów sprzedaży,
    • budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami,
    • efektywna komunikacja z innymi działami w celu zapewnienia realizacji świadczeń opisanych w ofercie,
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
    • raportowanie aktywności handlowej, aktualizacja kontaktów w CRM.

    Oczekiwania:

    • minimum 3-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży w bezpośredniej relacji z Klientem biznesowym,
    • realizacja całościowego procesu sprzedaży (nawiązanie kontaktu z klientem, spotkanie z osobami decyzyjnymi, prezentacja, przygotowanie oferty, negocjacje, podpisanie umowy, obsługa posprzedażowa),
    • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
    • wykształcenie wyższe,
    • wysoka kultura osobista.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie, ze znanymi i cenionymi na rynku produktami,
    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • stabilne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz prowizji uzależnionej od osiąganych wyników sprzedaży,
    • narzędzia niezbędne do pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej