Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. Sprzedaży

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 17.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Timago International Group działająca w branży sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko MANAGERA DS. SPRZEDAŻY.

    Jeśli potrafisz budować długoterminowe relacje biznesowe, dobrze czujesz się w sprzedaży i chcesz pracować u jednego z liderów branży prześlij nam swoje CV : )

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • aktywne pozyskiwanie klientów oraz nowych rynków zbytu;
    • bieżąca analiza rynku w zakresie potencjalnych szans rozwoju produktu oraz monitorowanie działań konkurencji;
    • tworzenie strategii sprzedaży;
    • sporządzanie i analiza raportów;
    • nawiązywanie, utrzymywanie i rozwój relacji z klientami;
    • nieustanna dbałość o rozwój działu sprzedaży;
    • wyjazdy do klientów zgodnie z ustalonym planem.

    WYMAGANIA:

    • doświadczenie w sprzedaży;
    • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski;
    • czynne prawo jazdy kat. B;
    • umiejętności planowania i adaptacji w dynamicznym środowisku pracy;
    • samodzielność i kreatywność w działaniu;
    • wysoka motywacja do osiągania celów;
    • praktyczna znajomość obsługi komputera i programów edytorskich.

    MILE WIDZIANE:

    • znajomość branży lub produktów;
    • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym;
    • znajomość systemu refundacji ze środków publicznych finansowanych z NFZ.

    OFERUJEMY:

    • pracę na podstawie umowy;
    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • samochód służbowy i inne narzędzia pracy.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) zawierającą klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych. Aplikacje osób nie spełniających wymagań nie będą rozpatrywane.

    Do dokumentów prosimy o dołączenie oświadczenia:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonych dokumentach aplikacyjnych, w tym w załączonym CV, przez TIMAGO INTERNATIONAL GROUP Sp. z o.o. i Spółka – Spółka komandytowa z siedzibą w Bielsku-Białej (43-316) ul. Karpacka 24/12; NIP: 6482687500, w celu uczestnictwa w niniejszym procesie rekrutacyjnym zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz art. 221 kodeksu pracy”.
    Zostałem poinformowany o tym, że:
    1. Administratorem danych osobowych osób biorących udział w procesie rekrutacji jest spółka TIMAGO INTERNATIONAL GROUP Sp. z o.o. i Spółka – Spółka komandytowa z siedzibą w Bielsku-Białej (43-316) ul. Karpacka 24/12; NIP: 6482687500, REGON: 241065719, adres-email: [email protected]
    2. W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych można skontaktować się  z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych - Panią Anną Adamczyk mailowo: [email protected] lub listownie na ww. adres naszej siedziby z dopiskiem "Inspektor Ochrony Danych".
    3. Przetwarzanie podanych danych osobowych w toku obecnej rekrutacji odbywa się w oparciu o:
    - przepisy Kodeksu pracy (art. 6 ust. 1 lit. c) RODO) – w przypadku danych takich jak: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia;

    - dobrowolnie wyrażoną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) art. 9 ust. 2 lit. a) RODO – w przypadku podania danych należących do szczególnych kategorii danych) w przypadku pozostałych danych.

    - dane będą mogły być również przetwarzane w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń (art. 6 ust. 1 lit. f) oraz 9 ust. 2 lit. f) RODO).

    4. Podanie danych jest dobrowolne, ale w zakresie jaki wynika z art. 221 § 1 pkt. 1-3 kodeksu pracy niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji.
    5. Pani/Pana dane osobowe mogą zostać ujawnione:

    -  pracownikom i współpracownikom Administratora posiadającym upoważnienie do przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w związku z wykonywaniem obowiązków służbowych;

    -  dostawcom usług technicznych i organizacyjnych dla Administratora (w szczególności dostawcom i podmiotom wyspecjalizowanym w zapewnianiu obsługi technicznej systemów teleinformatycznych);

    -  podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

    6. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się bezpośrednio z Administratorem lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych - dane kontaktowe zostały wskazane powyżej.
    7. Jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzając Pani/Pana dane osobowe naruszono przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    8. Administrator nie planuje przekazywania Pani/Pana danych osobowych do odbiorców zlokalizowanych poza Europejskim Obszarem Gospodarczym (kraje Unii Europejskiej oraz Islandia, Norwegia i Liechtenstein) i organizacji międzynarodowych.
    9. Nie będzie Pan/Pani podlegać decyzjom podejmowanym w sposób zautomatyzowany (bez udziału człowieka). Pani /Pana dane osobowe nie będą również wykorzystywane do profilowania.