Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. Sprzedaży - branża HR

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-10-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BEETSMA sp. z o.o.

    Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

    Beetsma - Twoje miejsce pracy.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Zakres obowiązków:
    • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji w grupie największych Klientów firmy oraz rozwój biznesu,
    • Udzielanie profesjonalnego wsparcia merytorycznego i realizacja działań doradczych wśród Klientów,
    • Monitorowanie konkurencji, trendów, analiza rynku oraz badanie potrzeb związanych z szeroko pojętą branżą HR - pracą tymczasową, rekrutacjami stałymi i innymi projektami doradczymi,
    • Odpowiedzialność za indywidualny budżet sprzedażowy i realizacja celów biznesowych firmy,
    • Stała i ścisła współpraca z zespołami rekrutacyjnymi na etapie realizacji usług.
    Wymagania:
    • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w pozyskiwaniu klientów w branży HR - szczególnie w obszarach leasingu pracowniczego, rekrutacjach stałych, delegowania za granicę,
    • Bardzo dobra znajomość kodeksu pracy i ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych,
    • Dobra znajomość j. angielskiego,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Duża samodzielność w działaniu, inicjatywa.
    Oferujemy:
    • Samodzielne stanowisko - Manager ds. Sprzedaży ma dużą swobodę w doborze metod pracy i organizacji czasu pracy,
    • Atrakcyjne dwuskładnikowe wynagrodzenie uwzględniające wyniki pracy,
    • Benefity - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, system kafeteryjny,
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres [email protected]

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.