Logo Pracuj.pl

Manager ds. Sprzedaży e-Commerce (branża techniczna)

PROMAG S.A. - rozwiązania intralogistyczneO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa Klienta B2B w kanale e-commerce (produkty techniczne)
  • identyfikacja oraz analiza potrzeb Klientów
  • przygotowywanie oraz aktualizacja ofert handlowych
  • współpraca z działem marketingu oraz managerami produktów w zakresie oferty sklepu internetowego
  • współudział w planowaniu i realizacji kampanii promocyjnych w kanale e-commerce
  • monitorowanie działań konkurencji, analiza rynku pod kątem trendów sprzedaży
  • proaktywne działania, wprowadzanie innowacji w celu zwiększenia sprzedaży
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie w doradztwie, obsłudze klienta B2B
  • doświadczenie w obsłudze klienta w kanale e-commerce
  • doświadczenie we wdrażaniu nowych produktów w kanale e-commerce
  • doświadczenie w firmie z branży technicznej będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie wyższe
  • wysoki poziom komunikatywności, kreatywności, pozytywnej energii
  • zaangażowanie, samodzielność i systematyczność w działaniu
  • umiejętność dzielenia się wiedzą z innymi
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

To oferujemy

  • możliwość poznania nowoczesnej firmy, która służy Klientom w opracowaniu i wdrażaniu optymalnych koncepcji zagospodarowania przestrzeni magazynowej oraz produkcyjnej
  • pracę w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności
  • możliwość awansów pionowych i poziomych w ramach struktury firmy
  • umowę o pracę, stabilizację zatrudnienia
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • ubezpieczenie na życie
  • ubezpieczenie z funduszem emerytalnym (warunek: umowa na czas nieokreślony, min. 2 lata stażu w firmie)
  • bony świąteczne, nagrody jubileuszowe
  • program poleceń pracowniczych (możliwość uzyskania premii za polecenie kandydata do pracy)
  • pracę w nowoczesnym budynku z dogodnym dojazdem, parkingiem dla aut i rowerów

PROMAG S.A. - rozwiązania intralogistyczne

PROMAG S.A. (www.promag.pl), to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od prawie 40 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. W dążeniu do doskonałości, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsłudze na najwyższym poziomie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aktualne oferty pracodawcy
(nr ref. MEC/2021 )

Manager ds. Sprzedaży e-Commerce (branża techniczna), Poznań