Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. sprzedaży e-commerce

Sims Recycling Solutions Sp. z o.o.O firmie

Sims Recycling Solutions Sp. z o.o.

Ernsta Petersona 4a

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z agencją marketingową;

  • tworzenie i wprowadzanie kreatywnych rozwiązań wzmacniających sprzedaż;

  • monitorowanie zadowolenia klienta z dokonanych zakupów, w oparciu o przeprowadzoną rozmowę telefoniczną z klientem i przy wykorzystaniu technik monitoringu sprzedaży internetowej;

  • kontakt z klientem w celu rozpoznania jego potrzeb;

  • negocjowanie warunków handlowych z klientami w zakresie przyznawanych rabatów i indywidualnych wycen;

  • praca z w oparciu o takie narzędzia jak: Google Analytics, Facebook Manager, Google Ads, Allegro, Shopify;

  • sporządzanie wycen sprzętu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w koordynowaniu działań sklepu internetowego min. 1 rok;

  • znajomość internetowych wskaźników sprzedaży;

  • pasja, wiedza i działania poparte sukcesami w tematyce e-commerce;

  • komunikatywna znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • wysoka kultura osobista;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • umiejętność organizacji czasu pracy.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej międzynarodowej firmie;

  • pracę w ramach umowy o pracę;

  • pracę jednozmianową, od poniedziałku do piątku

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;

  • dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;

  • wynagrodzenie złożone z podstawy i premii handlowej;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • pracę w miłej atmosferze;

  • pakiet socjalny;

  • lekcje języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Stanowimy część Sims Recycling Solutions, jednego z globalnych liderów w obrocie używanym sprzętem IT, działającym w 30 krajach na 5 kontynentach. Stoją za nami lata doświadczeń i kompleksowa wiedza na temat używanego sprzętu komputerowego. Nieustannie dbamy o wysoką jakość świadczonych przez nas usług, co znajduje odzwierciedlenie w przyznanych nam certyfikatach: ISO 27001, ISO 14001, ISO 9001 oraz ISO 45001.

Jesteśmy wiodącym sprzedawcą używanego sprzętu IT znanych marek (m.in. Apple, Dell, HP, Lenovo, Samsung). W ofercie posiadamy: laptopy, komputery stacjonarne, tablety, smartfony, monitory, serwery, telewizory, projektory oraz wybrane urządzenia peryferyjne.

Jako oficjalny partner Microsoft nasze komputery wyposażone są w legalne oprogramowanie, które na etapie zakupu Klient może skonfigurować zgodnie z własnymi preferencjami.

Naszym znakiem rozpo-znawczym jest wysokiej jakości, w pełni sprawny sprzęt IT w bardzo atrakcyjnych cenach.

Przewiń do profilu firmy