Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. Sprzedaży e-commerce

Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, wdrażanie i koordynacja strategii rozwoju sprzedaży internetowej

  • zwiększanie sprzedaży, poprzez rozwój kanałów e-commerce

  • zarządzanie budżetami i P&L Klientów

  • tworzenie i realizacja założonych planów sprzedażowych

  • aktualizacja oferty produktowej, poszukiwanie nowych rynków zbytu

  • monitorowanie i analiza rynku, zmieniających się trendów w obszarze e-commerce

  • monitoring działań i ofert konkurencji

  • badanie i identyfikacja grupy docelowej oraz skuteczne kierowanie do niej oferty produktowej

  • analiza rentowności procesów sprzedażowych oraz marketingowych w kanale

  • e-commerce, wprowadzanie działań celem ich zwiększenia

  • współpraca z innymi działami w firmie w celu optymalizacji i zwiększania sprzedaży

  • współpraca z kluczowymi partnerami zewnętrznymi, negocjacje kontraktów i warunków współpracy

  • sporządzanie prognoz, analiz i raportów z efektywności prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • minimum 2-letniego doświadczenia w obszarze e-commerce na podobnym stanowisku

  • doświadczenia w sprzedaży (mile widziana praca w branży beauty)

  • praktycznej wiedzy na temat e-commerce i marketingu internetowego

  • zdolności analitycznych i umiejętności strategicznego myślenia

  • doświadczenia w zarządzaniu budżetami oraz praca na P&L

  • rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • znajomości platform sprzedażowych

  • umiejętności pracy w zespole oraz łatwość w nawiązywaniu relacji

To oferujemy

  • ciekawą i ambitną pracę w prężnie funkcjonującej i dynamicznie rozwijającej się firmie kosmetycznej

  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole

  • rozwój kompetencji zawodowych

  • system wynagrodzeń uzależniony od posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • benefity dodatkowe (karta sportowa lub pakiet medyczny)

  • faktyczny wpływ na realizowane projekty

  • atrakcyjne zniżki na produkty marek własnych

  • biuro w centrum Krakowa.

  • hybrydowy system pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

W związku z dynamicznym rozwojem Firma Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy w charakterze Manager ds. Sprzedaży e-commerce

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.