Oferta pracy

MANAGER ds. SPRZEDAŻY FLOTOWEJ

GOLDFINCH INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów dla sieci stacji paliw Dyskont Paliwowy, Myjni TIR na podległym terenie

  • Sprzedaż hurtową paliw dla Klientów biznesowych

  • Kompleksowe prowadzenie spraw związanych z transakcjami

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Przygotowanie umów

  • Budowanie trwałych relacji z obecnymi Klientami

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Posprzedażowa obsługa Klientów firmy - kontrola regulowania należności oraz dokładności odbiorów zgodnie z zamówieniami, bieżąca współpraca

  • Monitorowanie rynku w zakresie popytu na usługi i produkty firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków w firmie zajmującej się sprzedażą paliw oraz usług dla transportu w sektorze B2B

  • Umiejętność budowania silnych relacji z Klientami

  • Ukierunkowanie na realizację celów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wysoka kultura osobista

  • Wykształcenie wyższe

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz system prowizji

  • Samochód służbowy

  • Benefity – Medicover sport, możliwość przystąpienia do ubezpieczeni grupowego

  • Wpływ na kreowanie nowego stanowiska w dużej organizacji

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju w dużej, dynamicznej firmie działającej na skalę międzynarodową

  • Dużą autonomię działania

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • szkolenia branżowe

  • premie uznaniowe

Goldfinch Investments Sp. z o.o. jest centrum usług wspólnych. Prowadzimy kompleksową obsługę procesów kadrowo – płacowych, rekrutacyjnych, sprawozdawczości i doradztwa oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców, bhp oraz obsługę prawną. Obsługujemy firmy z portfela małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających na rynku paliwowym, obrotu walutami, usług hotelowo restauracyjnych, spedycji i transportu międzynarodowego, kompleksowych usług serwisowych samochodów ciężarowych oraz myjni TIR.

Przewiń do profilu firmy