Oferta pracy

Manager ds. sprzedaży flotowej

Goldfinch InvestmentsO firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku z dynamicznym rozwojem Pionu Sprzedaży i Marketingu poszukujemy doświadczonego managera na stanowisko:

Numer ref.: Miejsce pracy: woj. opolskie, dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie

CO ZYSKUJESZ DOŁĄCZAJĄC DO NAS:

  • Możliwość rozwoju w dużej, dynamicznej firmie działającej na skalę międzynarodową.
  • Wpływ na kreowanie stanowiska w dużej organizacji.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz system prowizji.
  • Benefity - OK System, możliwość przystąpienia do ubezpieczeni grupowego.
  • Dużą autonomię działania.

KLUCZOWE ZADANIA NA TWOIM STANOWISKU:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów dla sieci stacji paliw Dyskont Paliwowy, Myjni TIR  na podległym terenie,
  • Sprzedaż hurtową paliw dla Klientów biznesowych,
  • Kompleksowe prowadzenie spraw związanych z transakcjami,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Przygotowanie umów,
  • Budowanie  trwałych relacji z obecnymi Klientami,
  • Realizacja celów sprzedażowych,
  • Posprzedażowa obsługa Klientów firmy - kontrola regulowania należności oraz dokładności odbiorów zgodnie z zamówieniami, bieżąca współpraca,
  • Monitorowanie rynku w zakresie popytu na usługi i produkty firmy.

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • Minimum 3 -letnie doświadczenie w pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków w firmie zajmującej się sprzedażą paliw oraz usług dla transportu w sektorze B2B.
  • Umiejętność budowania silnych relacji z Klientami.
  • Ukierunkowanie na realizację celów.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe.
  • Prawo jazdy kat.B.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • System premiowy
  • Kariera międzynarodowa
  • Rabaty dla pracowników
  • Ścieżka kariery
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Opieka medyczna
  • Klasy patronackie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.
Managment

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy