Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. sprzedaży fotowoltaiki

Sales PowerO firmie

  • podlaskie

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów indywidulanych oraz biznesowych,

  • Analizowanie potrzeb i oczekiwań klientów,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji tematycznych,

  • Aktywna sprzedaż kompleksowego produktu instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, banków energii,

  • Budowanie relacji z klientami i wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office,

  • Determinacji w działaniu, samodyscypliny i chęci do pracy,

  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiągnięcie założonych celów.

To oferujemy

  • Bardzo wysokie prowizje bez górnych widełek (Najlepsi zarabiają rocznie 200 tys. +),

  • Leady sprzedażowe umawiane przez CC,

  • Konkursy motywacyjne, wyjazdy integracyjne oraz dodatki za wyniki,

  • Elastyczne godziny pracy – Ty decydujesz, ile chcesz pracować,

  • Formę Zatrudnienia – B2B,

  • Profesjonalny pakiet szkoleń: technicznych, produktowych i sprzedażowych (on-line),

  • Pełne wsparcie doświadczonego Menadżera, Trenera Sprzedaży,

  • Wsparcie BackOffice na każdym etapie, CRM,

  • Możliwość Budowania Własnego Zespołu,

  • Przejrzyste warunki współpracy.

Sales Power

Dlaczego my:

- Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Foton Technik.

- Największa firma fotowoltaiczna w Polsce będąca liderem rynku OZE,

- Jesteśmy częścią grupy innogy/E.ON,

- Najlepsza oferta na rynku dla klientów indywidualnych i biznesowych,

- Najtańsze finansowanie instalacji dla klientów indywidualnych i biznesowych,

- Ponad 160 ekip montażowych w całej Polsce,

- Praca w najbardziej rozwojowej branży w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli potrafisz zarządzać czasem, być sumienny, dotrzymywać terminów, łatwo nawiązujesz kontakty, masz pozytywne nastawienie do innych, marzysz o lepszym, dostatnim życiu ,

ta praca jest dla Ciebie.

Sales Power http://www.sales-power.pl/

FB https://www.facebook.com/Sales-Power-Fotowoltaika-Autoryzowany-Partner-Foton-Technik-109749344252666