Oferta pracy

Manager ds. Sprzedaży Grupowych Ubezpieczeń na Życie

Generali

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów i partnerów do współpracy w obszarze ubezpieczeń na życie dla firm zatrudniających powyżej 50 osób

  • Budowanie dobrych relacji z klientami i partnerami biznesowymi - głównie kancelarie brokerskie

  • Opracowywanie strategii sprzedaży dla klientów/pośredników

  • Przygotowanie ofert dla klientów/pośredników i negocjowanie warunków współpracy

  • Wdrażanie ubezpieczenia po stronie klienta

  • Prowadzenie szkoleń, prezentacji dla klientów, pośredników i pracowników klienta

  • Prezentacja oferty Generali na tle innych firm ubezpieczeniowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży grupowych ubezpieczeń na życie - min. 1 rok

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wykształcenie wyższe

  • Prawo jazdy kat. B (gotowość do częstych podróży służbowych)

  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientem

  • Determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów

  • Kreatywność, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i inicjatywa w działaniu

To oferujemy

  • Współpraca w oparciu o umowę B2B

  • Gwarantowane wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy

  • Narzędzia pracy - samochód służbowy również do użytku prywatnego, laptop, telefon komórkowy

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie

  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach

  • Realny wpływ na współtworzenie strategii rozwoju obszaru grupowych ubezpieczeń na życie w Generali