Oferta pracy

Manager ds. Sprzedaży Grupowych Ubezpieczeń na Życie

Unum Życie TUiR S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie Klientów celem realizacji planu sprzedaży ubezpieczeń grupowych,

  • współpraca z pośrednikami ubezpieczeniowymi (broker, multiagent),

  • aktywne wsparcie pośredników w zakresie sprzedaży ubezpieczeń grupowych,

  • przygotowywanie ofert dla klientów oraz obsługa portfela polis.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży ubezpieczeń grupowych,

  • lubisz i wiesz jak pozyskiwać klientów biznesowych, prawda?

  • doskonale planujesz swoją pracę i nie wyobrażasz sobie siedzieć 8 godzina za biurkiem…

  • masz w sobie pozytywne nastawienia do sprzedaży i systematycznej pracy,

  • z przyjemnością prowadzisz spotkania sprzedażowe oraz szkolenia dla pośredników,

  • budujesz trwałe relacje biznesowe,

  • jesteś otwarty na pracę w terenie i częste podróże samochodem – prawo jazdy kategorii B,

  • jest w naszej pracy niezbędne.

To oferujemy

  • długofalową współpracę w oparciu o umowę agencyjną,

  • wysoką kulturę organizacyjną opartą o wzajemny szacunek,

  • unikalny system wynagradzania składający się z wysokiej części stałej oraz premii wynikowej bez górnego limitu,

  • to co Ci się na pewno przyda; samochód, karta flota, laptop, telefon komórkowy,

  • wsparcie leadowe,

  • faktyczną ścieżkę awansu zawodowego w renomowanej firmie,

  • współpracę z najlepszymi ekspertami na rynku oraz szkolenia dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb,

  • ubezpieczenie grupowe, plan emerytalny oraz pakiet świadczeń medycznych w Lux-Med.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • system kafeteryjny

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą przycisku Aplikuj.