Manager ds. Sprzedaży i Marketingu

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 25.06.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 25.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Kraków

    Na pewno nas znasz.
    Zmieniamy motoryzację. Budujemy dla Ciebie.

    Jesteśmy polską grupą kapitałową. Od 30 lat tworzymy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w czterech branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

    Opis stanowiska:

    Oferujemy pracę w nowoczesnej, tworzącej się firmie, w środowisku nastawionym na nieustanny rozwój, nowe technologie i niestandardowe pomysły.

    Stabilność i finansowanie przedsięwzięcia jest gwarantowane przez firmę należącą do grona 150 największych przedsiębiorstw w Polsce.

    • Wprowadzenie na rynek nowego, innowacyjnego produktu opartego o aplikację mobilną i nowe technologie informatyczne
    • Wdrożenie wizji produktu i współopracowanie modelu biznesowego
    • Zorganizowanie systemu dystrybucji
    • Zorganizowanie marketingu produktu
    • Bezpośrednia współpraca i raportowanie do Dyrektora Operacyjnego

    • Posiadasz doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych produktów i/lub usług rynkowych opartych o aplikację mobilną (mile widziane doświadczenie w strukturach start up)
    • Realnie interesujesz się obszarem rozwoju nowych technologii
    • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu projektami
    • Cechuje Cię kreatywność, dynamika w działaniu i orientacja na wynik

    Dlaczego warto z nami pracować:

    • Zatrudniamy naszych Pracowników w oparciu o stabilną umowę o pracę lub umowę współpracy
    • Oferujemy aktywny udział w tworzeniu i realizacji polityki handlowej
    • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy
    • Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników
    • Zapewniamy naszym Pracownikom oraz Ich Rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport i inne)
    • Dla naszych Pracowników oferujemy zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach
    • Organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
    • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy
    bottom