Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. Sprzedaży i Marketingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2019-01-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    2 TAKE.IT sp. z o.o.

    2take.it to startup - producent nowoczesnych programów lojalnościowych i rekomendacyjnych (platforma customer engagement) szuka pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • rozwój kompleksowej komunikacji marketingowej (oferta, prezentacje, strona WWW, blog, artykuły do prasy itd.)
    • współpraca z samodzielnie dobranymi podwykonawcami (grafika, copywriting, agencje PR, handlowcy)
    • domykanie sprzedaży z potencjalnie zainteresowanymi klientami, również korporacyjnymi (rozmowy video, telefony, maile, rzadko bezpośrednie prezentacje u klienta )

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe (marketing/reklama/psychologia/socjologia)
    • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • doświadczenie w sprzedaży dla dużych firm
    • praktyczne wykorzystanie schematów komunikacji typu AIDA
    • umiejętność obsługi systemów Adwords/Analytics/Wordpress
    • znajomość zagadnień SEO
    • samodzielność i nastawienie na efekt
    • mile widziana znajomość systemów marketing automation
    • chęć uczenia się i rozwoju
    • znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającym się startupie
    • wysokie premie za efekty

    Kontakt:

    www.2take.it

    Poproś kandydatów o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i poinformuj ich, kto będzie administrował danymi oraz jak cofnąć wyrażoną zgodę.