Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. sprzedaży i obsługi klienta

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 28.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa firma reprezentująca linie lotnicze zajmujące się transportem lotniczym w Polsce poszukuje otwartej i zmotywowanej osoby na stanowisko:
    Managera ds. sprzedaży i obsługi klienta
    Miejsce pracy: Katowice

    Zadania i obowiązki:

    • Aktywna sprzedaż i obsługa zamówień klientów
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Przygotowywanie ofert
    • Rezerwacja i monitorowanie przesyłek
    • Kontrola kosztów transportu
    • Negocjowanie warunków umowy z dostawcami
    • Osiąganie założonych celów sprzedażowych poprzez realizację wyznaczonego planu

    Wymagania:

    • Wykształcenie uniwersyteckie (może być studentem ostatniego roku)
    • Doskonała znajomość języka angielskiego i rosyjskiego – ustnego i pisemnego
    • Bardzo dobre umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
    • Umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami
    • Pracowitość, odpowiedzialność, otwartość, komunikatywność
    • Umiejętności komunikacyjne, nastawienie na współpracę
    • Skoncentrowanie na wynikach i umiejętność samodzielnej pracy
    • Konieczna bardzo dobra znajomość MS Excel

    Oferta:

    • Możliwość rozwoju w światowych strukturach firmy
    • Możliwość zdobycia wiedzy w sektorze ładunków lotniczych
    • Ciekawe warunki pracy
    • Praca w międzynarodowym środowisku
    Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego w języku angielskim klikając w przycisk aplikowania.