Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. sprzedaży i organizacji eventów dla dzieci

STOWARZYSZENIE "DINO"O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Kierownik

Firma zajmująca się organizacją zajęć i eventów dla dzieci poszukuje kandydata na stanowisko Managera ds. sprzedaży i organizacji eventów związanych z rozrywką dla dzieci.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa organizacja obsługi eventów związanych z dmuchanymi zabawkami dla dzieci, w tym m.in. ich przewóz, rozstawienie
  • Zarządzanie zespołem animatorów i ich rekrutacja
  • Opracowywanie grafiku
  • Kontrola przestrzeganych standardów pracy przez członków zespołu
  • Poszukiwanie nowych możliwości współpracy z partnerami w zakresie eventów dla dzieci
  • Tworzenie i zarządzanie treściami marketingowymi w mediach społecznościowych, w tym m.in. zarządzanie stroną internetową, kontem na Facebooku i Instagramie.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w koordynowaniu eventów
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Dobra organizacja pracy i dyspozycyjność
  • Sprawność fizyczna
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Odpowiedzialność i komunikatywność
  • Prawo jazdy min. kat. B
  • Obsługa pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Premie uzależnione od wyników sprzedaży.

Jeżeli zatem jesteś osobą odpowiedzialną, zorganizowaną, komunikatywną i dyspozycyjną, a ponadto posiadasz umiejętności negocjatora jak i doświadczenie w zarządzaniu zespołem, to prosimy o przesłanie CV.

Na dokumentach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne