Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. Sprzedaży i Rozwoju

PV POLAND sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i poszerzanie zespołu sprzedażowego;

  • zarządzanie zespołem Przedstawicieli Handlowych;

  • realizacja polityki sprzedażowej Firmy;

  • aktywna sprzedaż produktów energetycznych;

  • wyszukiwanie nowych kanałów sprzedaży i usprawnianie już istniejących;

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami;

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kierowaniu i mentoringu przynajmniej 20 osobowego zespołu (najlepiej w branży energetycznej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej lub finansowej);

  • doświadczenie w rekrutowaniu zespołu i rozbudowywaniu struktury sprzedażowej;

  • doświadczenie w sprzedaży w terenie poparte licznymi sukcesami;

  • doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu klientów, a także znajomość kanałów ich pozyskiwania;

  • zdolności przywódcze i umiejętności managerskie;

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, komunikatywność, asertywność, łatwość w nawiązywaniu, budowaniu i podtrzymywaniu relacji;

  • wysoki poziom umiejętności organizacyjnych i negocjacyjnych;

  • prawo jazdy kat. B;

  • zainteresowanie sektorem OZE;

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • elastyczną i stabilną formę zatrudnienia;

  • elastyczny czas pracy;

  • wszystkie narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon);

  • szkolenia z mentorami zarządzania;

  • najlepszy produkt na rynku (gwarantujemy);

  • wsparcie z obszaru HR;

  • dużą elastyczność w działaniu;

  • ścisłą współpracę z Dyrektorem Sprzedaży;

  • bezpośrednie wsparcie Zarządu;

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

PV Poland Sp. z o.o. to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży odnawialnych źródeł energii. W naszej działalności kierujemy się najwyższymi standardami obsługi klienta, oferując tylko najlepsze rozwiązania na rynku. Jakość oferowanych przez nas produktów i usług oraz zadowolenie Klientów przysporzyły nam wielokrotne wyróżnienia w rankingach firm fotowoltaicznych.

Renoma naszej Firmy pozwoliła nam na zajęcie 3 miejsca na podium w rankingu najlepszych firm fotowoltaicznych 2021 organizowanym przez portal enerad.pl. Znaleźliśmy się także w zestawieniu 10 najlepszych firm fotowoltaicznych w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy

  • masz doświadczenie w kierowaniu i mentoringu przynajmniej 20 osobowego zespołu;

  • znasz się doskonale na sprzedaży w terenie;

  • nie boisz się wyzwań, a problemy traktujesz jak szansę, dzięki której możesz wykorzystać swoje umiejętności;

  • z łatwością rozpoznajesz i reagujesz na potrzeby zespołu, którym zarządzasz;

  • wiesz czego oczekujesz, a motywacja wewnętrzna do działania to Twoje drugie ja;

  • zależy Ci na dużych pieniądzach na miarę własnych możliwości;

  • chcesz się dalej rozwijać i czujesz, że masz ochotę na więcej;