Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. Sprzedaży Instalacji Fotowoltaicznych

IT POWER GROUP

8 00030 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów

  • budowanie profesjonalnych relacji biznesowych

  • negocjowanie warunków umów

  • raportowanie wykonywanych zadań

Nasze wymagania

  • komunikatywność, otwartość

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność operatywnego i samodzielnego działania

  • wytrwałość w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów

To oferujemy

  • wsparcie produktowe i sprzedażowe

  • możliwość awansu w strukturach firmy

  • wysokie zarobki

  • szkolenia

  • nowoczesne oprogramowanie ułatwiające pracę

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer) oraz stały samochód służbowy

  • wdrożenie do pracy w branży fotowoltaicznej

  • elastyczny czas pracy – możliwość połączenia z pracą w innej firmie

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • ryczałt na paliwo

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

IT Power Group s.c. to stabilna firma o uplasowanej pozycji na rynku.

Swoje początki datuje na 2010 rok oraz działalność Prometal Polska przy budowie elektrowni wiatrowych. Od 2017 roku realizujemy prace budowlane w zakresie instalacji monitoringu, alarmów, sieci komputerowych oraz instalacji elektrycznych współpracując z doświadczonymi deweloperami na terenie całego kraju.

IT Power Group wciąż poszerza zakres swojej działalności. Od 20217 roku jesteśmy doświadczonym dostawcą kompleksowych usług fotowoltaicznych skierowanych do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz gospodarstw rolnych. Posiadamy własne ekipy monterskie.

Stawiamy na wysoką jakość sprzętu, bezpieczeństwo, bezproblemowe działanie naszych instalacji oraz najlepszą na rynku jakość obsługi. Współpracujemy z uznanymi liderami światowego rynku PV.

Przewiń do profilu firmy