Ta oferta pracy jest nieaktualna od 382 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. sprzedaży

  • Konstancin-Jeziorna, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 21.03.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mistrzowie Imprez

    Firma Mistrzowie Imprez działa w branży rozrywkowej od 1999 roku. Trzonem naszej działalności jest organizacja eventów oraz nowo otwarty dział sprzedaży prezentów w formie przeżyć. W tym segmencie poszukujemy osób chętnych do pracy jako:

    Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
    Region: mazowieckie

    Jeśli  jesteś osobą odpowiedzialną, kreatywną, umiejącą i chcącą dzielić się swoimi pomysłami z innymi, cechuje cię samodzielność i zaangażowanie w realizację celu, zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

    Zależy nam aby osoba zatrudniona na tym stanowisku  powierzone jej zadania wykonywała z pasją, dokładnie i sumiennie. Oczekujemy, że nasz manager poprzez wysoką kulturę osobistą, komunikatywność, umiejętność współpracy z klientem oraz dobrą organizację pracy będzie osiągał wyznaczone cele.

    Zadania:

    • Kompleksowe prowadzenie procesu sprzedaży
    • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz rozwój usług u obecnych Klientów firmy
    • Przygotowanie materiałów handlowych
    • Prowadzenie raportu realizacji planów sprzedaży
    • Opracowanie indywidualnych ofert w oparciu o oczekiwania Klienta
    • Nadzorowanie procesu realizacji świadczeń zawartych w ofercie

    Dodatkowe oczekiwania/wymagania:

    • Dyspozycyjność
    • Biegła obsługa komputera i pakietu MS Office
    • Znajomość języka angielskiego mile widziana
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    W zamian oferujemy pełną wyzwań pracę, udział w nietypowych i ciekawych przedsięwzięciach, wynagrodzenie + premia zależna od wyników i zaangażowania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów niezbędnych do procesu rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. 133, poz. 883)”.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę Mistrzowie Imprez Marcin Rybarczyk z siedzibą w Gassach 26 a