Oferta pracy

Manager ds. sprzedaży kostki brukowej

Styrobud Sp.j. B.T.K. RadomscyO firmie

  • Trzeboś (pow. rzeszowski)

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Kierownik

Przedsiębiorstwo produkcyjne STYROBUD B.T.K. RADOMSCY Sp.J. to firma z tradycją i charakterem. Posiadamy ponad 20. letnie doświadczenie w produkcji betonu towarowego, kostki brukowej oraz prefabrykacji. Duży dynamizm i potencjał powoduje, że tworzymy nowe oddziały przy współpracy z solidnym zespołem.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opracowywanie strategii i planów sprzedaży,
  • wyznaczanie celów sprzedażowych,
  • realizowanie założeń budżetu sprzedaży,
  • inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie dobrych relacji z aktualnymi partnerami biznesowymi,
  • analiza rynku i monitoring działań konkurencji,
  • ścisła współpraca z zarządem firmy oraz pozostałymi działami firmy.

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie z zarządzaniu zespołem ludzi,
  • doświadczenie w skutecznym realizowaniu strategii rozwoju sprzedaży,
  • ugruntowana wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu,
  • doświadczenie w opracowywaniu strategi i jej konsekwentnym wdrażaniu,
  • umiejętność planowania pracy i realizacji wyznaczonych celów,
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowanie trwałych relacji biznesowych.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie, w trakcie dynamicznego rozwoju,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • możliwość doskonalenia zawodowego,
  • możliwość kształtowania polityki rozwoju firmy,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy