Ta oferta pracy jest nieaktualna od 382 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. Sprzedaży

  • kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 30.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA PROTEKTORZY SPÓŁKA AKCYJNA

    Jesteśmy stabilną spółką kapitałową, która od 18 lat specjalizuje się w prowadzeniu postępowań restrukturyzacyjnych firm i doradztwie prawnym.

    W związku z intensywnym rozwojem, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Region: kujawsko-pomorskie

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Aktywne pozyskiwanie klientów,
    • Obsługa kontaktów telefonicznych i mailowych,
    • Prezentacja oferty spółki,
    • Bezpośrednie spotkania z klientami,
    • Kompleksowe prowadzenie procesu sprzedaży,
    • Raportowanie realizowanych działań,
    • Monitorowanie ustalonych parametrów akcji marketingowych.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe – w szczególności prawo lub administracja,
    • Doświadczenie w sprzedaży usług prawnych – warunek konieczny,
    • Doświadczenie w telefonicznej i bezpośredniej obsłudze klienta,
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne,
    • Wysoki poziom kultury osobistej,
    • Dokładność w wykonywaniu obowiązków zawodowych,
    • Znajomość obsługi programów pakietu Office,
    • Prawo jady kat. B.

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne warunki współpracy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu ogólnopolskim.

    DOWIEDZ SIĘ O NAS WIĘCEJ NA WWW.PROTEKTORZY.PL

    CV wraz ze zdjęciem prosimy przesłać poprzez przycisk aplikowania.

    Prosimy o załączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z procesem rekrutacyjnym.