Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. sprzedaży

STAPOL

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • bieżące raportowanie postępów prac w dedykowanym do tego narzędziu

  • organizacji spotkań i przygotowywanie ofert handlowych

  • utrzymywanie i budowanie dobrych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • znajomość branży BHP

  • wykształcenie minimum średnie

  • poszukujemy osób z doświadczeniem w branży BHP a zwłaszcza wynajmu i serwisu odzieży roboczej

  • min. 2 letnie doświadczenie w sektorze B2B

  • samodzielna i efektywna pracy

  • wysoka kultura osobista

  • dobra komunikacja ze współpracownikami

  • umiejętność prowadzenia negocjacji

  • dobra znajomość pakietu biurowego MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • nastawienie na wyniki, entuzjazm

To oferujemy

  • umowę o pracę lub własna działalność lub współpraca na podstawie działalności gospodarczej

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • samochód służbowy

  • telefon oraz komputer służbowy

  • możliwość ciągłego rozwoju (szeroki system szkoleń)

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Skontaktuj się z nami!

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

STAPOL

Firma Stapol zatrudni Managera ds. sprzedaży.

Region działania: województwo pomorskie, zachodniopomorskie i wielkopolskie

Przewiń do profilu firmy