Logo Pracuj.pl

Manager ds. Sprzedaży Nieruchomości

HOME LEADERSO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą zespołu sprzedażowego
  • Rozwój zespołu
  • Proces pozyskiwania nowych ofert nieruchomości na sprzedaż
  • Raportowanie wyników pracy zespołu oraz realizacji celów
  • Obsługa klientów sprzedających i kupujących
  • Negocjacje warunków współpracy
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert nieruchomości
  • Ustalanie warunków transakcji
  • Przeprowadzenie klientów przez transakcję od A do Z

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i nie boisz się wyzwań
  • Posiadasz doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży Nieruchomości
  • Posiadasz doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami - warunek konieczny
  • Cechujesz się wysoką kulturą osobistą, posiadasz umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Jesteś nastawiony na rozwój i chętny do doskonalenia swoich umiejętności

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Niezbędne narzędzia pracy, dostęp do oprogramowania branżowego, CRM
  • Zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, w zgranym i pozytywnie nastawionym zespole
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia
  • Realne możliwości rozwoju w strukturze firmy

Interesujesz się branżą nieruchomości? Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta?

Ta praca jest dla Ciebie!

Naszym celem jest rozwój nowoczesnego biura nieruchomości dopasowanego do potrzeb naszych klientów.

Tworzymy nowy zespół zapewniając opiekę doświadczonej kadry menadżerskiej.

Jako firma działamy na rynku nieruchomości od 6 lat.

Stawiamy na sukces, satysfakcję, dobre relacje z klientami, a także przyjazną atmosferę w biurze.

Dodatkowe informacje

  • Akceptujemy czworonogi. Praca w towarzystwie zwierząt nie jest nam obca, ponieważ na codzień w biurze towarzyszy nam Hex - siedmiomiesięczny szczeniak.
  • Miejsce pracy: Warszawa Wola - ul. Sienna

Manager ds. Sprzedaży Nieruchomości, Warszawa