Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. sprzedaży - Oświetlenia Inwestycyjne

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EMOS – międzynarodowy dostawca sprzętu elektrycznego o bardzo dobrej pozycji rynkowej, działający na rynku B2B oraz sieciach wielkopowierzchniowych, poszukuje osób zainteresowanych współpracą na pozycji:

    Manager ds. sprzedaży
    (oświetlenie inwestycyjne)

    Opis stanowiska:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i współpraca z nimi,
    • rozwijanie współpracy z biurami projektowym i architektami,
    • współudział w tworzeniu strategii sprzedaży i jej wdrażanie,
    • prezentacja oferty produktu oraz prowadzenie lokalnych szkoleń produktowych,
    • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
    • analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji,
    • opracowywanie ofert inwestycyjnych dla klientów.

    Oczekiwania od kandydatów:

    • Osoba samodzielna i dobrze zorganizowana
    • posiadająca doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży elektrotechnicznej/oświetleniowej – mile widziane,
    • doświadczenie w sprzedaży inwestycyjnej,
    • znajomość programu Dialux,
    • prawo jazdy kat.B.,
    • podstawowe umiejętności obsługi komputera: pakiet MS Office,
    • gotowość do podróży służbowych

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w stabilnej firmie międzynarodowej,
    • nowoczesne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
    • duży wpływ na rozwój działu oraz szybki awans,
    • pracę w miłej atmosferze,
    • potrzebne szkolenia i wsparcie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"