Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Manager ds. sprzedaży rozwiązań Elektronicznego Obiegu Dokumentów

DahliaMaticO firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż rozwiązań Elektronicznego Obiegu Dokumentów

  • Prowadzenie samodzielnego rozpoznania rynku

  • Poszukiwanie i zdobywanie nowych klientów z obszaru średnich i dużych przedsiębiorstw

  • Planowanie działań handlowych

  • Przygotowanie ofert dla klientów

  • Koordynowanie procesów sprzedażowych

  • Negocjacje z klientami

  • Raportowanie sprzedaży

  • Realizowanie planu sprzedaży

Nasze wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia w sprzedaży aplikacji IT

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętność samodzielnego prowadzeniu procesu handlowego w zakresie sprzedaży usług konsultingowych i oprogramowania

  • Zdolność analitycznego myślenia i interpretowania procesów biznesowych

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i prezentacji handlowych

  • Doświadczenie i sukcesy w sprzedaż rozwiązań IT o podobnym charakterze

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, przy różnorodnych i ambitnych projektach dla klientów z wielu branż

  • Motywujący system wynagrodzenia

  • Współpracę z zespołem doświadczonych, nastawionych na dzielenie się wiedzą programistów

  • Dedykowane wsparcie doświadczonego programisty w pierwszych miesiącach zatrudnienia

  • Możliwość podnoszenia kompetencji technicznych

  • Dogodną lokalizację biura

  • Zagraniczne wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe

  • Prywatną opiekę medyczną w Lux Med, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie

  • Owocowe poniedziałki i środy

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

DahliaMatic

DahliaMatic Sp. z o.o. jest jedną z największych polskich firm w zakresie rozwiązań IT w naszym regionie oraz wchodzi obecnie w skład Grupy Kapitałowej Asseco Poland. Od ponad 10 lat oferuje swoim Klientom produkty oraz profesjonalne usługi IT m.in. z zakresu wdrożeń systemów ERP. Naszym głównym atutem jest doświadczenie i specjalistyczna wiedza w zakresie wdrożeń wiodących na świecie systemów ERP dedykowanych dla dużych oraz średnich przedsiębiorstw. Mając na uwadze szczegółowe potrzeby oraz specyfikę Klientów, oferujemy usługi konsultingowo-wdrożeniowe w zakresie rozwiązań SAP, Oracle oraz Microsoft Dynamics AX.

Przewiń do profilu firmy