Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. sprzedaży rozwiązań energetycznych

ENALPHA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż projektów kompleksowych „tailor made” zawierających rozwiązania z zakresu PV i ciepłownictwa dla większych grup odbiorców (B2B),

  • Wykonywanie audytów w terenie i przygotowanie ofert sprzedażowych uwzględniających warunki techniczne występujące u klienta,

  • Doradztwo i sprzedaż optymalnych rozwiązań uzupełniających audyt energetyczny, opomiarowanie instalacji klienckich, systemy zarządzania efektywnością energetyczną

  • Pozyskiwanie klientów na rynku B2B (produkcja, deweloperzy, usługi, handel, magazyny samorządy)

  • Prowadzenie negocjacji i finalizacja umów na realizację projektów z klientami B2B

  • Budowanie i rozwój długoterminowych relacji z klientami, poprzez analizę efektów zastosowanych rozwiązań i up-selling.

  • Bieżące raportowanie swoich działań i realizacji celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na rynku B2B na podobnym stanowisku, najlepiej w firmach z branży PV

  • Determinacja w realizowaniu celów sprzedażowych

  • Rozwinięte umiejętności komunikacji i negocjacji, samodzielność

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej i formalno-prawnej związanej z regulacją rynku

  • Znajomość rozwiązań za zakresu ciepłownictwa i kogeneracji będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Działalność gospodarcza

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • praca w firmie zajmującej się nowoczesnymi technologiami

  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego

  • dobrą atmosferę i zgrany zespół

  • stabilne zatrudnienie

  • nowoczesne biuro w centrum Krakowa

  • szkolenia