Oferta pracy

Key Account Manager (kanał nowoczesny)

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

  • Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów (sieci handlowe, sklepy, hurtownie)

  • Koordynacja handlowo-marketingowa

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami oraz kreowanie wizerunku firmy na rynku

  • Prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych, reprezentowanie w kontaktach biznesowych

  • Kierowanie zespołem wsparcia sprzedaży

  • Nadzór oraz koordynacja procesu przygotowywania i kosztorysowania ofert

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych, partnerskich relacji z klientem

  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na płynną komunikację

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży tekstyliów

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B dla sieci handlowych

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pakiet benefitów m.in. samochód służbowych

  • Pracę w firmie należącej do liderów w branży, istniejącej na rynku ponad 30 lat

  • Długofalową współpracę w strukturach firmy, możliwość rozwoju zawodowego

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie w firmie

4

Podjęcie decyzji

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy

Dla naszego Klienta, prężnie działającej firmy zajmującej się hurtową i detaliczną sprzedażą wyrobów tekstylnych w Polsce i za granicą, poszukujemy kandydata na stanowisko Managera ds. Sprzedaży Hurtowej (sieci handlowe)

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Sandra Samsel tel: 574 474 789