Logo Pracuj.pl

Manager ds. sprzedaży-sieci handlowe, sprzedaż hurtowa

Pracuj.pl dla FirmO firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rozwój sprzedaży w sektorze sieci handlowych kanału nowoczesnego
  • zdobywanie nowych klientów, budowanie i utrzymywanie trwałych relacji handlowych
  • współpraca z Przedstawicielami Kluczowych Dystrybutorów
  • tworzenie ofert i umów handlowych oraz koordynacja realizacji
  • prowadzenie negocjacji handlowych z klientami w zakresie współpracy i dystrybucji
  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych
  • organizacja oraz koordynowanie działań promocyjnych w sieciach handlowych
  • analiza rynku i najnowszych trendów rynkowych w obszarze działania firmy
  • identyfikacja nowych obszarów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w obsłudze klientów i sprzedaży w kanale nowoczesnym (Sieci budowlane DIY), typu Castorama, Leroy Merlin, Bricomarche, itp.
  • doświadczenie w budowaniu trwałych relacji biznesowych z dystrybutorami, sieciami lokalnymi, kluczowymi klientami detalicznymi i sieciami handlowymi
  • udokumentowane sukcesy na rynku detalicznym lub/i rynku nowoczesnym
  • gotowość do wykonywania pracy wymagającej dużej aktywności w terenie i wyjazdów służbowych
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy
  • doświadczenie w negocjacji kontraktów
  • zdolności analityczne oraz organizacyjne
  • prawo jazdy kat B

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży DIY w branży artykułów wykończenia wnętrz

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe powiększone o premie wynikającą z realizacji powierzonych zadań
  • formę zatrudnienia uzależnioną od preferencji Kandydata
  • samochód służbowy także do prywatnego użytku
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • pakiet medyczny
  • ubezpieczenie grupowe
  • narzędzia pracy (telefon, laptop, Internet mobilny).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego

Pracuj.pl dla Firm

Naszym klientem jest firma produkcyjna z wieloletnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i produkcji mebli

Manager ds. sprzedaży-sieci handlowe, sprzedaż hurtowa, podkarpackie