Oferta pracy

Manager ds. sprzedaży-sieci handlowe, sprzedaż hurtowa

Pracuj.pl dla Firm

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rozwój sprzedaży w sektorze sieci handlowych kanału nowoczesnego

  • zdobywanie nowych klientów, budowanie i utrzymywanie trwałych relacji handlowych

  • współpraca z Przedstawicielami Kluczowych Dystrybutorów

  • tworzenie ofert i umów handlowych oraz koordynacja realizacji

  • prowadzenie negocjacji handlowych z klientami w zakresie współpracy i dystrybucji

  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych

  • organizacja oraz koordynowanie działań promocyjnych w sieciach handlowych

  • analiza rynku i najnowszych trendów rynkowych w obszarze działania firmy

  • identyfikacja nowych obszarów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w obsłudze klientów i sprzedaży w kanale nowoczesnym (Sieci budowlane DIY), typu Castorama, Leroy Merlin, Bricomarche, itp.

  • doświadczenie w budowaniu trwałych relacji biznesowych z dystrybutorami, sieciami lokalnymi, kluczowymi klientami detalicznymi i sieciami handlowymi

  • udokumentowane sukcesy na rynku detalicznym lub/i rynku nowoczesnym

  • gotowość do wykonywania pracy wymagającej dużej aktywności w terenie i wyjazdów służbowych

  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy

  • doświadczenie w negocjacji kontraktów

  • zdolności analityczne oraz organizacyjne

  • prawo jazdy kat B

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży DIY w branży artykułów wykończenia wnętrz

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe powiększone o premie wynikającą z realizacji powierzonych zadań

  • formę zatrudnienia uzależnioną od preferencji Kandydata

  • samochód służbowy także do prywatnego użytku

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • pakiet medyczny

  • ubezpieczenie grupowe

  • narzędzia pracy (telefon, laptop, Internet mobilny).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

Naszym klientem jest Marbet, firma z ponad 40-letnią tradycją, działająca w branży produkcji mebli tapicerowanych i przetwórstwie tworzyw sztucznych.

Przewiń do profilu firmy