Manager ds. sprzedaży tworzyw sztucznych z recyklingu

Purinova Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sprzedaży tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu,

  • utrzymywanie relacji handlowych B2B z klientami,

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • zdobywanie nowych rynków zbytu w Polsce i Unii Europejskiej,

  • monitoring rynku i konkurencji,

  • bieżące raportowanie wyników pracy.

Nasze wymagania

  • znajomość branży tworzyw sztucznych i/lub branży odpadowej,

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe – mile widziane kierunki ścisłe,

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,

  • znajomość programu Microsoft Excel,

  • komunikatywność, wysoka kultura osobista, uczciwość, samodzielność i odpowiedzialność,

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • umiejętność budowania relacji,

  • silna orientacja na wynik,

  • gotowość do odbywania podróży służbowych krajowych jak i zagranicznych.

To oferujemy

  • Stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Dofinansowanie do wypoczynku letniego, tzw. "wczasów pod gruszą" dla Pracowników oraz ich dzieci;

  • Dodatek finansowy w postaci pieniężnej lub bonów świątecznych;

  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego;

  • Dofinansowanie do programu sportowego - karty Multisport;

  • Zniżkę na edukację dla pracowników we współpracy z WSB;

  • Program podnoszący kompetencje zawodowe w postaci finansowania kursów, szkoleń, studiów i innych aktywności podnoszących kompetencje zawodowe Pracownika;

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną działającą w branży chemicznej. Stawiamy zarówno na rozwój nowych technologii jak i ludzi. Rezultatem tego są własne patenty na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie.

Przewiń do profilu firmy