Oferta pracy

MSU/2021
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Security sp. z o.o. sp. k.

Manager ds. sprzedaży Usług

Security sp. z o.o. sp. k.O firmie

5 8009 500 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 21 maj 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Podtrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami firmy oraz sukcesywne pozyskiwanie nowych

  • Inicjowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży

  • Stały monitoring rynku i analiza potrzeb klientów

  • Organizowanie spotkań i prowadzenie negocjacji handlowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie handlowe, mile widziana znajomość branży ochrony

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami

  • Aktywność w zdobywaniu klientów

  • Umiejętność planowania i konsekwentna realizacja strategii sprzedaży

  • Łatwość nawiązywania relacji

  • Wykształcenie minimum średniego

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwe formy zatrudnienia ( B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie)

  • Szkolenia w zakresie technik sprzedaży , wiedzy branżowej

  • Podstawa + wysokie prowizje sprzedażowe

  • Realne wsparcie w codziennej pracy

  • Siłownię do dyspozycji pracowników

  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

Firma Security Sp. z o.o. sp. k. istnieje na rynku Trójmiejskim od 1991 roku. Od początku istnienia jesteśmy ukierunkowani na realizację wysoko zaawansowanych technicznie systemów zabezpieczeń. Naszym priorytetem jest również świadczenie usług ochrony osób i mienia na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Niektóre Benefity dostępne tylko dla pracy w biurze głównym w Gdańsku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W temacie proszę podać nr referencyjny: MSU/2021

Zapraszamy na naszą stronę: www.security.gd.pl/praca/

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.