Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. Sprzedaży Usług HR - Key Account Manager

FALLWORK SP. Z O.O.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w branży pracy tymczasowej i sprzedaż usługi rekrutacji stałych - regularna obserwacja i mapowanie rynku, uczestnictwo w spotkaniach handlowych

  • Rozwój relacji biznesowych oraz dbanie o ich utrzymanie i potrzeby klientów

  • Regularny kontakt z klientem i prowadzenie komunikacji biznesowej

Nasze wymagania

  • Min. 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w agencji pracy tymczasowej lub branży HR

  • Doświadczenia w obsłudze klientów z sektora B2B

  • Silnej orientacji na cel i wyniki

  • Umiejętności planowania sprzedaży i kreatywności w identyfikowaniu nowych klientów

To oferujemy

  • Umowę o pracę w ciekawej i przyszłościowej branży

  • Rozwój w firmie o stabilnej, wieloletniej i ugruntowanej pozycji na rynku usług personalnych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, które będzie docenieniem Twojej postawy, doświadczenia i aktualnych umiejętności sprzedażowych

  • Motywacyjny system wynagradzania - podstawa oraz system premiowy

  • Pakiet socjalny: karta medyczna, prywatne ubezpieczenie, karta sportowa

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwą pracę w systemie Home Office

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Agencja Pracy Tymczasowej FALLWORK SP. Z O.O. (wpis do rej. nr 6231)współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.

KRAZ 6231

Przewiń do profilu firmy