Ta oferta pracy jest nieaktualna od 56 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. sprzedaży usług outsourcingowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 25.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mellon Poland Sp.zo.o. należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy Mellon. Firma dostarcza specjalistyczne rozwiązania technologiczne i usługi outsourcingowe. Obsługujemy firmy docierające do klienta indywidualnego na masową skalę, np. banki detaliczne, firmy ubezpieczeniowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, operatorów telekomunikacyjnych i koncerny zajmujące się handlem detalicznym. Jesteśmy wyspecjalizowanym integratorem usług IT oraz oprogramowania.

    Mellon Poland jest laureatem licznych nagród w tym „Gepardy Biznesu 2016”, którą Instytut Europejskiego Biznesu przyznał za wzrost wartości spółki o 21,8%.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych, strategicznych klientów i współpraca z obecnymi,
    • Przygotowywanie ofert sprzedaży, umów i udział w przetargach,
    • Monitorowanie rynku i działań konkurencji,
    • Realizowanie targetów,
    • Prowadzenie negocjacji z potencjalnymi klientami,
    • Kontakt z partnerami biznesowymi.

    Oczekujemy:

    • Doświadczenie w sprzedaży usług outsourcingu pracowników,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • Nastawienie na rezultat,
    • Wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
    • Samodzielność w prowadzeniu procesu handlowego,
    • Wysoka kultura osobista.

     Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w oparciu o kontrakt (możliwość wyboru),
    • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy,
    • Samochód służbowy,
    • Międzynarodowe środowisko.

    Zainteresowane osoby prosimy o załączanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.