Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. sprzedaży

North Food Polska S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i realizacja strategii sprzedaży produktu,

  • kreowanie długofalowych relacji z nowymi klientami,

  • kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych,

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem,

  • promocja oraz sprzedaż produktów będących w ofercie firmy,

  • pozyskiwanie nowych klientów (sklepy, centra handlowe, stacje paliw),

  • monitorowanie poziomu zaopatrzenia obsługiwanych klientów,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • zarządzanie zespołem sprzedażowym,

  • współpraca z innymi działami Spółki.

Nasze wymagania

  • minimum 3 - letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku we współpracy z kluczowymi sieciami handlu detalicznego,

  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski

  • doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów spożywczych do sprzedaży,

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,

  • umiejętność przeprowadzania prezentacji i negocjacji handlowych,

  • bardzo dobrej organizacji własnego czasu pracy,

  • komunikatywność,

  • silna orientacja na realizację celów,

  • prawo jazdy kategorii B.,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • możesz rozwijać się w firmie, która potrafi robić świetną rybę w przyjaznej atmosferze,

  • zapewnimy Ci okres wdrożenia oraz partnerską współpracę z innymi działami,

  • możesz skorzystać z zajęć fitness, opieki medycznej oraz zabiegów fizjoterapeutycznych,

  • będziesz częścią zespołu, w którym cenimy sobie różnorodność,

  • możesz mieć ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • będziesz mógł/ mogła korzystać z naszych produktów w korzystnej cenie.