Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Manager ds. sprzedaży zagranicznej

DeeZee Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Armii Krajowej 25

Krowodrza

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży na rynkach zagranicznych (zarządzanie polityką promocyjną, wprowadzanie zmian na stronie mających na celu zwiększenie zaangażowania klientów);

  • Koordynowanie procesu lokalizowania sklepu na wszystkie rynki zagraniczne;

  • Opieka nad wyglądem strony internetowej na wszystkich rynkach zagranicznych;

  • Współpraca i koordynacja dostawców usług;

  • Planowanie rozwoju na nowych rynkach - research i rekomendacje rynków do rozwoju;

  • Poszukiwanie i negocjowanie cen z dostawcami i innymi usługodawcami na rynkach zagranicznych;

  • Koordynowanie wejścia DeeZee na nowe rynki (integracja kontrahentów i form płatności, lokalizowanie sklepu);

  • Współpraca z działami Marketingu, Produktu, Social Media.

Nasze wymagania

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Dobra znajomość procedur i wiedza na temat handlu międzynarodowego e-commerce;

  • Znajomość problemów logistycznych w handlu międzynarodowym;

  • Zaangażowanie w powierzone zadania oraz organizacja własnej pracy;

  • Inicjatywa oraz samodzielność w pełnieniu codziennych obowiązków;

  • Zdolności analityczne oraz komunikacyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi