Ta oferta pracy jest nieaktualna od 239 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. sprzedaży

  • Zielona Góra, lubuskie
  • Kierownik
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polbilding Sp. z o.o. Sp. K.

    “POLBILDING SP. z o.o. SP. K.” to firma handlowa z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z państwami UE i wiodącymi producentami z WNP (Federacja Rosyjska, Republika Białorusi, Ukraina, Litwa), a także innymi krajami jak Gruzja, Egipt, Iran, Chiny.

    Głównym kierunkiem działalności firmy “POLBILDING SP. z o.o. SP. K.” jest dostawa chemikaliów, koksu i węgla oraz różnego rodzaju produktów sypkich w dużych ilościach (w tym także gruzów niestandardowych) na terytorium Ukrainy, wszystkich państw Europy i WNP.

    Miejsce pracy: Zielona Góra

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • pozyskiwanie klientów oraz nawiązywanie i podtrzymywanie biznesowych relacji z klientami krajowymi i zagranicznymi.

    WYMAGANIA:

    • dobra znajomość języka angielskiego;
    • mile widziana znajomość języka rosyjskiego;
    • prawo jazdy kat. B;
    • umiejętność długofalowej współpracy z kontrahentami;
    • dobra organizacja pracy;
    • komunikatywność;
    • rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków;
    • umiejętność pracy w stresie;

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • pracę w zgranym zespole;
    • motywacyjny system wynagrodzeń;
    • kartę benefit

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.