Manager ds. techniczno - logistycznych

Jeven Sp. z o.o.O firmie

  • Sady (pow. poznański)
    Sady (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 godzin temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Jeven Sp. z o.o.

Sady (pow. poznański)

JEVEN to producent profesjonalnych systemów wentylacji kuchni w tym okapów marki Jeven, specjalistycznych central wentylacyjnych kuchennych CookAir, systemów przeciwpożarowych ANSUL, systemów filtracji sadzy SMOKI, przepustnic oraz tłumików INNO/SAVA, systemów optymalizacji zużycia energii elektrycznej dla profesjonalnych kuchni KES/Sicotronic, nawiewników wyporowych oraz wyłączny przedstawiciel urządzeń gastronomicznych marek MARENO, POLARIS oraz BOSS VAKUUM na rynku polskim.

Do oddziału firmy w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko

Opis stanowiska:

  • koordynacja działań logistycznych oraz technicznych z partnerami z Włoch oraz Niemiec
  • analiza projektów technologicznych oraz przygotowywanie ofert cenowych
  • współpraca z działem handlowym oraz serwisem Jeven/Mareno
  • odpowiedzialność za realizację zamówień na terenie Polski
  • pomoc przy organizacji szkoleń w Jeven Academy Sady w siedzibie głównej firmy
  • organizowanie wyjazdów szkoleniowych dla klientów działu gastronomicznego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziani absolwenci Politechnik lub innych uczelni technicznych
  • znajomość obsługi AutoCad oraz MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym oraz komunikatywnym
  • prawo jazdy kategorii B
  • pogodne i pozytywne usposobienie, wysoka kultura osobista
  • kreatywność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, sumienność, dokładność, zorganizowanie
  • bardzo dobra komunikacja z ludźmi,
  • mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej
  • gotowość do podróży służbowych głównie Włochy oraz Niemcy, elastyczność, inteligencja
  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientem oraz z transportem, logistyką

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku Polskim
  • pracę w firmie oferującej produkty z najwyższej półki sprzedażowej PREMIUM
  • umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, wyjazdy zagraniczne, szkolenia, wysoki rozwój zawodowy
  • niezbędne narzędzia do pracy: laptop oraz telefon
  • praca w młodym i energicznym zespole
  • praca w poznańskim oddziale firmy w Sadach
  • karta Multisport oraz Benefit
  • miła i sprzyjająca atmosfera pracy, podejście skandynawskie do pracowników
Aplikacje prosimy wysyłać poprzez APLIKUJ.
Z poniższym dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy