Oferta pracy

Manager ds. Technicznych

ID LOGISTICS POLSKA S.A.O firmie

  • Rokitno (pow. międzyrzecki)

    Rokitno (pow. międzyrzecki), lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie infrastrukturą i dokumentacją techniczną

  • prowadzenie stałego dozoru obiektu i zainstalowanych wyspecjalizowanych urządzeń technicznych

  • kontrola i nadzór nad przeglądami serwisowymi wymaganymi przez Prawo Budowlane oraz planowanie i nadzór serwisów sprzętu jezdnego

  • codzienna kontrola i utrzymanie prawidłowej pracy infrastruktury technicznej obiektu, wyposażenia i sprzętu przydzielonego, w tym jezdnego

  • nadzór nad jakością prac firm zewnętrznych, kontrola kosztów w tym zakresie i określanie ogólnych warunków współpracy

  • poszukiwanie podwykonawców / analiza rynku pod kątem bieżących prac remontowych

  • analiza kosztów związanych z założeniami budżetowymi i kontrola faktur

  • wdrażanie i stosowanie rozwiązań mających na celu obniżanie kosztów utrzymania obiektu i serwisowanych urządzeń

  • prowadzenie i tworzenie dokumentacji dla jednostek nadzorczych i audytujących

  • stała współpraca z Urzędem Dozoru Technicznego w zakresie zgłaszania, odbiorów i odbiorów okresowych urządzeń pomiarowych

  • realizacja przeglądów zgodnie z ustalonym harmonogramem

  • bieżąca i ciągła kontrola nad prowadzeniem monitoringu firmy

  • proponowanie rozwiązań doraźnych oraz kompleksowych w zakresie poprawy bezpieczeństwa oddziału i ich wdrażanie

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na adekwatnym stanowisku

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • znajomość j. angielskiego B1 – warunek konieczny

  • umiejętności organizacyjne i kierownicze

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • rozwój zawodowy w strukturach firmy

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata/napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne