Oferta pracy

Manager ds. technicznych

ZadbanoO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań mających na celu kompleksowe utrzymanie infrastruktury magazynowej we wszystkich obiektach Spółki

  • Nadzór nad zagadnieniami technicznymi i gospodarczymi w zakresie utrzymania obiektów

  • Współpraca z zewnętrznymi organizacjami, instytucjami, najemcami oraz serwisami

  • Dbałość o prawidłową eksploatację wyposażenia i urządzeń we wszystkich obiektach

  • Przeprowadzanie audytów, analiza efektywności podjętych działań, rekomendowanie zmian i oraz skuteczność w ich wprowadzaniu

  • Podnoszenie świadomości pracowników z zakresu bezpieczeństwa pracy

  • Nadzorowanie dokumentacji

  • Wypełnienie wymagań prawnych oraz norm BHP, PPOŻ,

  • Raportowanie podjętych działań i wyników prac

  • Współpraca z wszystkimi działami Spółki wykorzystującymi i/lub odpowiedzialnymi za obiekty magazynowe w Spółce

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie min. średnie techniczne lub wyższe

  • Umiejętność analitycznego myślenia i projektowania rozwiązań

  • Umiejętność budowania relacji oraz wywierania wpływu celem egzekwowania zasad i przyjętych procedur

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w strukturze rozproszonej

  • Nastawienie na realizację celów

  • Odpowiedzialność, samodzielność w działaniu

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do częstych podróży służbowych na terenie całej Polski

To oferujemy

  • Pracę w firmie pełnej wyzwań i możliwości - cały czas się rozwijamy i śledzimy najnowsze trendy - z nami nie ma czasu na nudę!

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Otwartość na Twoje pomysły i inicjatywy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity firmowe - biblioteka, dostęp do szkoleń, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej, ofertę opieki medycznej dla Ciebie i bliskich

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Zadbano

Zadbano to odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w kategorii e-commerce i największych sieci detalicznych. Nasz serwis dostępny jest na terenie całego kraju.

Zadbano to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

Przewiń do profilu firmy