Oferta pracy

Manager ds. trade marketingu

AMOCARAT sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

AMOCARAT sp. z o.o.

Królewska 1

Czaniec (pow. bielski)

Jesteśmy producentem seksownej bielizny dla kobiet, światowym liderem w swojej branży. Od 14-u lat inspirujemy pary do szalonych, pełnych odkryć zabaw we dwoje.
Więcej o nas i naszych produktach znajdziesz na obsessive.com

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko manager ds. trade marketingu dla kanału B2B na rynek polski i kraje europejskie.

Miejsce pracy: Cała Polska (praca zdalna)

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i wdrażanie strategii trade marketingowej produktów bieliźnianych w kanałach sprzedaży offline i online dla klienta B2B
  • zarządzanie kalendarzem handlowym i projektami wielofunkcyjnymi (sprzedaż, rozwój produktu, marketing konsumencki) w celu zapewnienia realizacji planów
  • współpraca z agencjami zewnętrznymi oraz innymi działami w firmie
  • ocena perspektywy rozwoju rynku, tworzenie strategii wejścia na rynek dla nowych produktów i kategorii produktowych
  • zarządzanie programami motywacyjnymi
  • przygotowanie miesięcznych i kwartalnych sprawozdań dotyczących realizacji strategii trade marketingowej
  • tworzenie, kontrolowanie i prognozowanie budżetu trade marketingowego
  • odpowiedzialność za rozwój marki Obsessive

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość specyfiki kanałów dystrybucji: tradycyjnego i online
  • umiejętność prowadzenia analiz efektywności działań i ich planowania
  • umiejętność zarządzania projektami
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wzorowa organizacja pracy i terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w obszarze fashion będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do podróży służbowych

W zamian za to oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku 8:00 – 16:00 (pełny etat)
  • pracę zdalną z gotowością przyjazdu do siedziby firmy w Czańcu (k. Bielska-Białej) lub/i do Warszawy 2 razy w miesiącu
  • szkolenia, konferencje, lekcje języków obcych
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet MultiSport
  • fantastyczną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Amocarat Sp. z o.o. z siedzibą w Czańcu przy ul. Królewskiej 1 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy