Logo Pracuj.pl

Manager ds. Trade Marketingu

Comitor Sp. z o.o.O firmie

Comitor Sp. z o.o.

Obywatelska 183

Polesie

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i prowadzenie działań marketingowych stymulujących sprzedaż oferowanych produktów
  • Planowanie i opracowywanie strategii marketingowej firmy w zakresie trade marketingu
  • Redakcja broszur reklamowych skierowanych do klientów
  • Określanie potrzeb i przygotowywanie materiałów POS
  • Współpraca z agencją reklamową
  • Organizowanie szkoleń i eventów
  • Prowadzenie bieżącej korespondencji z kontrahentami i klientami w zakresie spraw związanych z marketingiem, również w języku angielskim lub niemieckim
  • Organizowanie i nadzorowanie promocji wraz z wykazania ich celu i korzyści
  • Monitorowanie preferencji klienta
  • Badanie efektywności wdrożenia produktu
  • Wsparcie kanału e-commerce poprzez definiowanie efektywnych sposobów działań promocyjnych oraz sprzedaży internetowej
  • Tworzenie analiz sprzedażowych w tym w szczególności w zakresie informacji dotyczących realizacji planów sprzedaży, planu marketingowego i udziału w rynku
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Organizowanie/prowadzenie szkoleń dla klientów i pracowników Comitor
  • Udział w targach/wystawach oraz spotkaniach z dostawcami w kraju i za granicą

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu marketingu, zarządzania lub podobne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie i entuzjazm
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność zarządzania projektem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w mowie i w piśmie
  • Biegłość w posługiwaniu się pakietem Office
  • Znajomość zagadnień SEM i SEO mile widziana
  • Naturalna ciekawość świata objawiająca się między innymi chęcią poszukiwania nowych form promocji i aktywności marketingowych
  • Umiejętność organizowania pracy zespołowej i kształtowanie dobrych relacji z klientami i innymi pracownikami Firmy
  • Mobilność rozumiana jako brak przeszkód do odbywania wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatny pakiet opieki medycznej z możliwością rozszerzenia dla członków rodziny
  • Współfinansowanie karnetów sportowych
  • Doskonalenie zawodowe w kraju i za granicą
  • Samochód służbowy z możliwością korzystania do celów prywatnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • atrakcyjna lokalizacja

Firma Comitor Sp. z o.o. jest stabilnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Od 27 lat jesteśmy wyłącznym importerem wyposażenia kuchni w gospodarstwach domowych niemieckiej marki Blanco.

W związku z rozwojem działu marketingu poszukujemy kandydatek / kandydatów na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za działania marketingowe i produktowe.

Manager ds. Trade Marketingu, Obywatelska 183, Polesie, Łódź