Oferta pracy

Manager ds. Usług Facility Management / Manager Kontraktu

Sodexo Polska

  • Niepołomice

    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie usługami i podwykonawcami usług oferowanych Klientowi, w tym: utrzymanie czystości, elementy obsługi technicznej, utrzymanie terenów zewnętrznych, obsługa recepcji.

  • Zarządzanie podległym zespołem

  • Nadzorowanie pracy podwykonawców (w tym serwisy techniczne)

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem

  • Planowanie i realizowanie założonych rezultatów finansowych,

  • Raportowanie

  • Dbanie o najwyższe standardy obsługi Klienta

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w zarządzaniu usługami Soft i Hard FM

  • Doświadczenie w zarządzaniu podwykonawcami

  • Umiejętności nadawania priorytetów i bardzo dobrej organizacji pracy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Ponadprzeciętnych umiejętności interpersonalnych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dobrej i życzliwej atmosferze, nastawionej na dzielenie się wiedzą

  • Rozwinięty system szkoleń

  • Motywacyjny system wynagradzania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne