Manager ds. usług food delivery

SECRET GARDEN sp. z o.o.O firmie

4 000‐6 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • 28 Czerwca 1956 r. 175
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

SECRET GARDEN sp. z o.o.

28 Czerwca 1956 r. 175

Poznań

Secret Garden Group, jeden z liderów wielkopolskiego rynku żywienia zbiorowego, w związku z dynamicznym rozwojem marek detalicznych, poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie nowych konceptów detalicznych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • zbudowanie zespołu
  • współpraca z partnerami oraz dostawcami
  • współtworzenie modelu finansowego
  • wdrażanie i nadzorowanie realizacji strategii i planów marketingowych
  • mierzenie efektywności prowadzonych działań
  • analiza konkurencji oraz potencjału rynku

Nasze oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku managerskim lub w dziale e-commerce w branży gastronomicznej
  • praktyczna znajomość zagadnień z obszaru e-commerce oraz usług food delivery
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • umiejętność współpracy z szefem kuchni :)
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz logicznego myślenia
  • łatwość w nawiązywaniu relacji, komunikatywność
  • otwartość na nowe pomysły
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • energia, dynamika w działaniu
  • zdolność do przejmowania inicjatywy

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • uczestnictwo w ciekawych projektach (wejścia na nowe rynki, tworzenie nowych brandów)
  • możliwość prowadzenia własnych projektów
  • pracę w zgranym, młodym zespole
  • uczestnictwo w podejmowaniu decyzji biznesowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • program mentorski
  • możliwość awansu (na stanowisko managera regionalnego)

Lubisz ludzi i biznes? Twoją pasją są e-commerce i gastronomia, rozpiera Cię energia? Chcesz się dalej rozwijać? Prześlij swoje CV i list motywacyjny.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy