Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. utrzymania czystości

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-05-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma usługowa zajmująca się między innymi świadczeniem usług czystości zatrudni
    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres zadań:

    • Organizacja pracy na obiektach;
    • Dbanie o wysoką jakość i prawidłowość realizacji świadczonych usług;
    • Utrzymywanie bieżących kontaktów z Administratorami nadzorowanych obiektów;
    • Kontrolowanie jakości pracy podległych pracowników;
    • Nadzór nad zamówieniami środków czystości i sprzętu;
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem i świadczeniem usług na danym obiekcie;
    • Nadzór nad optymalizacją kosztów, kontrola budżetu operacyjnego;
    • Wsparcie Brygadzistów oraz inspektorów w procesie rekrutacji pracowników;
    • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami firmy;
    • Samodzielne rozwiązywanie problemów;
    • Wdrażanie nowych kontraktów;
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz rozpowszechnianie jej oferty usług;
    • Kosztorysowanie usług utrzymania czystości;
    • Uczestnictwo w spotkaniach handlowych, negocjacjach, prezentacjach usługi.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami w sektorze usług utrzymania czystości;
    • Otwartość i elastyczność w kontaktach z Klientem;
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne i przywódcze;
    • Umiejętność planowania własnej pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;
    • Umiejętność nadzoru nad budżetem i optymalizacji kosztów;
    • Biegła obsługa komputera (MS Office);
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie;
    • Umowa o pracę;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe;
    • Narzędzia niezbędne do pracy – samochód, laptop, telefon;
    • Miłą atmosferę w pracy;
    • Uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy zwrotny kontakt tylko do wybranych osób.
    Gwarantujemy poufność prowadzonych rozmów.