Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. utrzymania czystości

JUSTUS PATROL SP. Z O. O.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy na obiektach.

  • Dbanie o wysoką jakość i prawidłowość realizacji świadczonych usług;

  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z Administratorami nadzorowanych obiektów;

  • Kontrolowanie jakości pracy podległych pracowników;

  • Nadzór nad zamówieniami środków czystości i sprzętu;

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem i świadczeniem usług na danym obiekcie;

  • Nadzór nad optymalizacją kosztów, kontrola budżetu operacyjnego;

  • Wsparcie Brygadzistów oraz inspektorów w procesie rekrutacji pracowników;

  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami firmy;

  • Samodzielne rozwiązywanie problemów;

  • Wdrażanie nowych kontraktów;

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz rozpowszechnianie jej oferty usług;

  • Kosztorysowanie usług utrzymania czystości;

  • Uczestnictwo w spotkaniach handlowych, negocjacjach, prezentacjach usługi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami w sektorze usług utrzymania czystości;

  • Otwartość i elastyczność w kontaktach z Klientem;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne i przywódcze;

  • Umiejętność planowania własnej pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;

  • Umiejętność nadzoru nad budżetem i optymalizacji kosztów;

  • Biegła obsługa komputera (MS Office);

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie;

  • Umowa o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe;

  • Narzędzia niezbędne do pracy – samochód, laptop, telefon;

  • Miłą atmosferę w pracy;

  • Uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach.

JUSTUS PATROL SP. Z O. O.

Firma usługowa zajmująca się między innymi świadczeniem usług czystości zatrudni Managera ds. utrzymania czystości.

Przewiń do profilu firmy