Logo Pracuj.pl

Manager ds. Współpracy i Relacji z Partnerami

Benefit Systems S.A.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Benefit Systems S.A.

Powstańców Śląskich 28/30

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Stała opieka nad kluczowymi Partnerami
  • Nawiązywanie współpracy z nowymi Partnerami
  • Negocjowanie warunków handlowych z obecnymi i nowymi Partnerami zgodnie ze strategią zakupową
  • Zarządzanie umowami z dostawcami i stały monitoring realizacji kontraktów
  • Udział w digitalizacji, automatyzacji i optymalizacji procesów oraz narzędzi produktowych
  • Przeprowadzanie analiz i rekomendacji biznesowych oraz bieżący monitoring rynku

Nasze wymagania

  • Możesz pochwalić się doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku?
  • Twoją mocną stroną jest umiejętność nawiązywania i budowania długofalowych relacji?
  • Masz doświadczenie we współpracy z klientami biznesowymi?
  • Posiadasz zdolności negocjacyjne i analityczne?
  • Jesteś samodzielny i chcesz sam organizować swoją pracę?
  • Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (Outlook, Excel, PowerPoint)?
  • Znasz język angielski na poziomie średniozaawansowanym?
  • Masz prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy do wyjazdów służbowych?

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami (Jira, Confluence)

To oferujemy

  • Czekamy na Ciebie z umową o pracę
  • Pracujemy w biurze we Wrocławiu, przy ul. Powstańców Śląskich
  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance
  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy - korzystamy również z karty BenefitLunch
  • Dzięki szkoleniom specjalistycznym i ogólnorozwojowym będziesz rozwijać swoje umiejętności i kompetencje
  • Możesz korzystać z platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego
  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems
  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych
  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej
  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci
  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit oraz możliwość zakupu tańszych biletów do kina i teatru
  • Dla naszych Pracowników i członków ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym mamy dostęp do programu wsparcia psychologicznego i menedżerskiego EAP24;
  • W drobnych sprawach prywatnych wyręczy Cię concierge;
  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia
  • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • jeden krótszy dzień pracy
  • dodatkowy urlop
  • Program wsparcia psychologicznego

Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce – obecnie korzysta z niego ponad 1 000 000 Użytkowników, a 78 proc. z nich deklaruje, że ćwiczy więcej właśnie dzięki karcie MultiSport.

Manager ds. Współpracy i Relacji z Partnerami, Powstańców Śląskich 28/30, Krzyki, Wrocław