Oferta pracy

Manager ds. współpracy ze stacjami paliw

E100 International Trade Sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie współpracy ze stacjami paliw należącymi do sieci akceptacji karty paliwowej E100

  • Rozwój sieci akceptacji na rynku polskim poprzez poszukiwanie nowych stacji paliw do współpracy

  • Samodzielne prowadzenie rozmów handlowych i zawieranie umów z nowymi dostawcami

  • Budowanie silnych relacji biznesowych

  • Wysyłanie do dostawców wszelkich materiałów reklamowych, informacyjnych oraz pozostałych niezbędnych do utrzymania współpracy

  • Aktywne badanie rynku i konkurencji

  • Koordynowanie prac rozwojowych dotyczących wprowadzenia nowych technologii na stacjach paliw

  • Odpowiedzialność za poprawne wdrożenie procesów technologicznych i informatycznych do systemu współpracy ze stacjami paliw

  • Praca z dowolnej lokalizacji w trybie home office + wizyty w biurze głównym w Warszawie + delegacje

Nasze wymagania

  • Doświadczenie nabyte w branży paliwowej

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów/partnerów biznesowych

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych i finalizowania transakcji z klientami/ partnerami biznesowymi

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Elastyczność, wielozadaniowość i bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o prace od początku współpracy

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport, platforma do nauki języków)

  • Pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku

  • Pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie w bardzo dobrej atmosferze

  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

Karta paliwowa E100 to nasz główny produkt a do niego oferujemy szereg usług dodatkowych dla transportu. Sieć akceptacji Naszej karty to już 16 500 lokalizacji w 32 krajach i w planach mamy jeszcze więcej!

W Polsce tworzymy zespół ponad 200 pracowników a w ramach grupy Nasza struktura to ponad 800 osób.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy stawiają na rozwój firmy. Cały czas się uczymy i dążymy, aby rozwijać obszary, w których pracujemy.

Przewiń do profilu firmy