Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1314 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. wydawniczo-organizacyjnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Wydawca miesięcznika o zdrowym stylu życia dla klientów aptek poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    • Współpraca z dostawcami materiałów i usług ( druk, papier, IT, etc.), negocjacje umów handlowych.
    • Koordynowanie i nadzór nad dystrybucją miesięcznika.
    • Prowadzenie projektów dofinansowywanych ze środków UE.
    • Nadzór nad konkursami promocyjnymi.
    • Zarządzanie sprawami prawno-organizacyjnymi Spółki.
    • Nadzór nad flotą samochodową i środkami trwałymi.
    • Zarządzanie i nadzór nad magazynem.
    • Nadzór nad dostawą materiałów i usług dla firmy, w tym wszelkich usług druku i produkcji materiałów promocyjnych.
    • Zarządzanie projektami wydawniczymi dotyczącymi nowych produktów.
    • Kontrola wydatków i optymalizacja kosztów usług GSM.

    Nasze oczekiwania:

    • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży wydawniczej.
    • Wykształcenie wyższe, mile widziane na kierunkach ekonomia, prawo, marketing, zarządzanie.
    • Praktyczna znajomość procesu wydawniczego i planowania edycji.
    • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów dofinansowywanych ze środków UE.
    • Praktyczna znajomość prawa autorskiego, wydawniczego i prasowego.
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne i interpersonalne.

    Oferujemy:

    • Pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko.
    • Możliwość realizacji ciekawych projektów.
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk Aplikuj Teraz.

    Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie pracą w Modzie na Zdrowie, informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Moda na Zdrowie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."