Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. zakupów - Dział Procurement

FERAX sp. z o.o.

Szadkowska 4

Zduńska Wola

Twój zakres obowiązków

  • zbudujesz od podstaw Dział Procurement, bazując na pracujących w Firmie specjalistach

  • będziesz prowadzić kompleksową współpracę z istniejącymi dostawcami, pozyskiwać nowych dostawców oraz prowadzić działania operacyjne

  • będziesz współpracować z Działem Handlowym i innymi Działami

  • będziesz odpowiedzialny(-a) za prawidłowy nadzór w zakresie zaopatrzenia firmy w towary handlowe, materiały, surowce i usługi

  • będziesz inicjować działania mające na celu osiągnięcie określonego poziomu oszczędności poprzez rozwijanie współpracy z dostawcami, negocjacje jak i szukanie najlepszych rozwiązań dla Spółki

  • będziesz utrzymywać i rozwijać kontakty z zewnętrznymi firmami transportowymi/ logistycznymi

Nasze wymagania

  • posiadasz,poparte sukcesami, doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków; doświadczenie w firmie produkcyjnejbędzie dodatkowym atutem

  • posiadasz wykształcenie wyższe; kierunkowe techniczne lub ekonomiczne będzie dodatkowym atutem

  • wyróżniasz się samodzielnością, poczuciem odpowiedzialności za siebie i zespół, umiejętnościąbudowania zespołu, motywowania jego członków i udzielania im konstruktywnych informacji zwrotnych

  • znasz się na dokumentacji handlowej oraz procedurach zakupowych

  • charakteryzujesz się wysokim poziomem umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych

  • angażujesz się w realizację celów Firmy

  • biegle posługujesz się aplikacją MS Excel

  • swobodnie i poprawnie władasz językiem angielskim w mowie i piśmie; znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem

  • charakteryzujesz się zdolnością analitycznego myślenia i umiejętnością formułowania wniosków

  • Na pewno wyróżnisz się bardzo pozytywnie na tle pozostałych Kandydatek i Kandydatów, jeśli posiadasz dodatkowo doświadczenie w pracy w branży fashion.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

  • realny wpływ na decyzje strategiczne w ramach zarządzanego obszaru

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • wyzwania, które zapewnią przyspieszone bicie serca

  • brak nudy i nieustanne podnoszenie poprzeczki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Ferax od blisko 30 lat oferuje certyfikowane produkty pończosznicze i bieliźniarskie marek Gatta i Wola, które wyzwalają kobiece piękno. To przede wszystkim klasyczne, eleganckie, a czasem zdobione wyszukanymi wzorami rajstopy, bielizna, stroje kąpielowe i od niedawna także odzież sportowa.

Wartości bliskie firmie Ferax to jakość, trwałość i szeroko rozumiana nowoczesność. To one przejawiają się we wszystkich podejmowanych działaniach i pozwalają nieustannie się rozwijać. Zależy nam, by podzielał je Kandydatka lub Kandydatka, którego(-ą) zatrudnimy na stanowisko:

MANAGER DS. ZAKUPÓW / DZIAŁ PROCUREMENT

W związku z restrukturyzacją naszej firmy poszukujemy osoby, dla której wyzwania i sprawy trudne do załatwienia są najlepszym dodatkiem do obowiązków służbowych.

Przewiń do profilu firmy