Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. Zakupów Działu Kosmetycznego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa, biuro centralne

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Prowadzenie negocjacji i ustalanie warunków handlowych z dostawcami
    • Nawiązywanie kontaktów handlowych
    • Zarządzanie podległym asortymentem
    • Przeprowadzanie analiz poziomu sprzedaży, stocku, rotacji, marży
    • Realizacja procesu zakupów do magazynu centralnego, zarówno dla sklepów stacjonarnych, jak i sklepu internetowego
    • Wdrażanie planogramów we współpracy z Działem Zarządzania Kategoriami
    • Negocjowanie, układanie i potwierdzanie z dostawcami joint-business planów
    • Udział w ustalaniu planów promocji podległych kategorii, marek i produktów
    • Raportowanie i analiza podejmowanych działań promocyjnych (umów, akcji promocyjnych, wpisywanie danych do systemu, nadzór nad obiegiem dokumentów)
    • Współpraca z Działem Operacyjnym w zakresie wdrażania i weryfikacji operacyjnej podejmowanych działań marketingowych
    • Udział w cyklicznych spotkaniach wewnętrznych sieci
    • Organizowanie szkoleń z zakresu znajomości niektórych produktów dla pracowników sklepów i kontrola poziomu serwisu w działach kosmetycznych sklepów.
    • Udział w otwieraniu nowych sklepów i aptek.

    OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w pracy an podobnym stanowisku, mile widziane w branży retail
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)
    • Wysokie umiejętności negocjacyjne poparte doświadczeniem
    • Doświadczenie w procesach zakupowych
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    FIRMA OFERUJE:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo 1,5 roku z możliwością przedłużenia współpracy
    • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe oraz zniżki pracownicze na zakupy w sieci Super-Pharm)
    • Liczne imprezy integracyjne (min. pikniki, konferencje, Christmas Party, Pizza Time)
    • Pracę w organizacji, która ma rodzinny klimat oraz pozytywnie nastawionych współpracowników :)

    opis