Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. zakupów i logistyki

STILO ENERGY S.A.

Traugutta 115c

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów zakupowych w zakresie produktów i usług celem zapewnienia przewagi konkurencyjnej;

  • Wyszukiwanie dostawców, negocjowanie umów oraz kontraktów długoterminowych, uzgadnianie zapisów kontraktowych;

  • Zarządzanie relacjami z dostawcami;

  • Optymalizacja kosztów zakupów;

  • Kreowanie strategii zakupowej;

  • Udział w realizacji nowych projektów w obszarze zakupów;

  • Bliska współpraca z klientami wewnętrznymi (sprzedaż, finanse);

  • Współpraca z firmami transportowymi i magazynem, nadzór nad wykonaniem kontraktów

  • Optymalizacja procesu logistycznego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • 4-5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku zakupowym i/lub logistycznym;

  • Poświadczone przykładami doświadczenie w prowadzeniu projektów zakupowych i realizowaniu celów oszczędnościowych;

  • Doskonałe zdolności interpersonalne i negocjacyjne;

  • Wysokie umiejętności analityczne, dokładność;

  • Zaangażowanie, nastawienie na rezultat;

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;

  • Doświadczenie w organizacji transportu.

Mile widziane

  • Znajomość branży fotowoltaicznej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Ciekawą, stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie fotowoltaicznej;

  • Samodzielne stanowisko i bezpośredni wpływ na tworzenie polityki zakupowej;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Przyjazną atmosferę;

  • Dodatkowe benefity (karta multisport).

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą przygotowane “pod klucz”, najnowocześniejsze i najwydajniejsze instalacje fotowoltaiczne. Praca w Stilo Energy to budowanie marki, współpraca z najlepszymi specjalistami w branży, a także wdrażanie innowacyjnych technologii na rynku czystej energii.

Przewiń do profilu firmy